0368 315 29 94 - 0543 765 99 89

Hakkımızda

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Yıllara dayanan tecrübesi ile Sinop Mobilya sektöründe yer alan MODAM MOBİLYA, modüler mobilya sektöründe yön veren kuruluşların başında yer almaktadır.

Her yıl geliştirdiği koleksiyonlarında ürün kalitesi, yenilikçiliği ve özgün tasarımlarıyla tüketici odaklı hizmeti ilke edinmiş MODAM MOBİLYA, trend öncüsü olmuş ve mutlak tüketici memnuniyetini esas ilke edinmiştir. Modern tasarımlı ürünlerinde fonksiyonaliteyi ön plana çıkarıp bunu şıklık ve sağlamlıkla bütünleştiren MODAM MOBİLYA, Mutfak ve Banyo Dolapları, Gardrop Çeşitleri, Duvar Üniteleri, Vestiyerler, İç Mekan Dizayn ve Dekorasyon faliyetleri gibi tüketicilerin mobilya konusunda tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Tüketici güveni ile MODAM MOBİLYA, hazırlamış olduğu kampanyalarla tüketicisini alım kolaylığı sağlamakta ve verdiği satış sonrası hizmetleri ile de tüketicisini ürünlerle ilgili her konuda bilgilendirmektedir.

MODAM MOBİLYA 'da dekorasyon adına aradığınız herşey, 100' lerce fikir, modern mobilyalar, farklı tarzlar birarada, kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor.

Web Tasarım : HC WEB AGENCY